Uitgeverij

+31 (0)6 208 80 106
info@justpublishers.nl

Bedrijfsgegevens
KVK: 32111331

Levering en facturering
CB Logistics

Verkoop Nederland

Publiciteit en Promotie
Odette Lafère
odette.lafere@medialaferes.nl
+31 (0)6 51 273 679

Bestellingen
bestellen@bbnc.nl

Verkoop binnendienst
Tjamke van Hekken
tjamke@bbnc.nl

Key accountmanager
Nadine Bakker
nadine@bbnc.nl
06 – 26 887 932

Verkoop buitendienst
Dennes van der Vlist
dennes@bbnc.nl
06 – 26 887 848

Elliot Rensen
elliot@bbnc.nl
06 – 26 887 848

Klaas van der Ros
klaas@bbnc.nl
06 – 51 326 437

Verkoop België

Publiciteit en Promotie
Wouter Claes
w.claes@agorabooks.com
+32 (0)53 788 700

Verkoop
Agora
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst

Verkoop binnendienst
info@agorabooks.com

Verkoop buitendienst
Martine de Smet
m.desmet@agorabooks.com

Debbie van Wassenhove
d.vanwassenhove@agorabooks.com

Stuur ons een mailtje






Om spam te voorkomen vragen we u de onderstaande code over te typen.

captcha